Koordynator do spraw dostępności

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostaszewie informuje, że funkcję Koordynatora ds. dostępności będzie pełnił Kierownik Ośrodka Edyta Parzątka-Lipińska.

  Podstawa prawna:
  Wyznaczenie koordynatora ds. dostępności stanowi realizację obowiązku nałożonego na wszystkie podmioty publiczne przez ustawę ustawy  z  dnia 19 lipca  2019  r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2020 r. poz. 1062 z późn. zm.).

  Zadania koordynatora ds. dostępności:

  Zgodnie z zapisami ustawy, do zadań koordynatora ds. dostępności należy:
• wspieranie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostaszewie,
• przygotowanie i koordynacją wdrożenia planu działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostaszewie,
• monitorowaniem działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostaszewie w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
  Dane kontaktowe:

  Koordynator ds. dostępności w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostaszewie Edyta Parzątka-Lipińska
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostaszewie
ul. Kościuszki 11
82-112 Ostaszewo
telefon: 552471561
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.